Novinky

FBC SLAVIA PRAHA

Stali jsme se obchodním partnerem florbalového oddílu FBC Slavia Praha.

Naším novým partnerem se stává společnost AMJ Corporation

Společnost AMJ Corporation je skupinou expertů a analytiků zabývajících se komplexní správou financí. Poskytujeme revizi stávajícího finančního portfólia a vytvoření komplexního finančního plánu přesně podle Vašich přání a potřeb.

AMJ Corporation zajišťuje také komplexní služby pro sportovce. Zlepšuje zázemí profesionálních i amatérských sportovců a to především zajišťováním lékařské péče pro sportovce, preventivních zdravotních prohlídek, sportovního vybavení a pořádáním individuálních tréninků.

Platba prostřednictvím platebních karet

Nově můžete zaplatit z pohodlí Vašeho domova platební kartou přímo přes náš eshop, popřípadě využít online bankovní převody.

Volná pracovní pozice

V současné době hledáme do svého týmu SALES MANAGERY/KY.

Místo výkonu práce:

  • působení po celé ČR s centrálou v Praze

Popis nabídky:

  • aktivizice nových zákazníků, péče o stávající portfolio zákazníků
  • propagace produktů
  • komunikace s Back Officem
  • reportování top managementu

V případě zájmu o tuto pracovní pozici nás prosím kontaktujte na email info@worldwine.cz nebo terezas@worldwine.cz.

CK Snail travel

Naším novým partnerem se stává cestovní kancelář SNAIL TRAVEL INTERNATIONAL.

Při nákupu vína v našem eshopu v hodnotě 1 000 Kč vč. DPH máte možnost získat slevu 10% na jakýkoliv zájezd z nabídky této společnosti. K uplatnění slevy Vám u zmíněné cestovní kanceláře stačí pouze nahlásit číslo faktury za zakoupené víno.

Věříme, že vás tato nabídka potěší.

Degustační listy

Máte možnost si stáhnout u vybraných vín degustační list.

Slevové karty

Obdrželi jste slevovou VIP kartu? Pro uplatnění slevy stačí nahlásit slevový kód prostřednictvím poznámky v objednávce, emailem, telefonicky nebo při návštěvě naší prodejny. Jakmile Vaši slevu zaneseme, uvidíte po přihlášení v eshopu své snížené ceny. Pokud kód uvedete v poznámce objednávky, ceny Vám samozřejmě snížíme i zpětně v této objednávce. Máte-li zájem o náš slevový program, kontaktujte nás.

Zásobovat se vyplatí!

Při nákupu nad 1 200 Kč vč. DPH získáváte kurýrní dopravu po Praze zdarma!

Spolupráce s Golfovou akademií Skopový

Naše společnost zahájila spolupráci s Golfovou akademií Skopový. V jejím rámci mohou držitelé členských karet akademie zažádat o stříbrnou slevovou kartu (sleva 20%) na nákup vína, kterou obdrží obratem. Jedná se pouze o jeden z řady benefitů, které pro členy akademie připravujeme.