Druh vínaOblast
Odrůda

Tipy a Doporučení
Pojďme ochutnat…

Cuvée Prestige Millesimato Glera Brut & Rosé Millesimato, 0,75l

Šumivé víno

Ušetříte 29 Kč

Cuvée Prestige Millesimato Glera Brut - víno světle slámově žluté barvy se zelenými odstíny. Jemné, vytrvalé a kompaktní ovocné chuti s příznaky květin, banánu a jablek. Svěží,čistá a harmonická chuť s vyváženou sladkosti a kyselostí.
Rosé Millesimato - jemné vibrující rosé s elegantní světlou barvou. V nose je cítit příjemné, intenzivní a ovocné aroma s vůní zralých jahod a malin. Na patře je měkké a hladké s pěknou ostrou texturou.
Recept: Smažené ovoce

DETAILNÍ INFORMACE O VÍNECH:
319 Kč
408 Kč
+ Jutová taška 2 lahve
437 Kč
+ Bavlněná EKO taška + kartonové trojbalení

S D Í L E T   N A :

Smažené ovoce

Smažené ovoce


doba přípravy: 45 minut


Suroviny
jablka, meruňky, broskve, hrušky, banány, 2 žloutky, sníh ze 2 bílků, špetka soli, trochu cukru, 200 g hladké mouky, 300 ml mléka, olej na smažení (nebo ztužený tuk), moučkový cukr, skořice nebo vanilkový cukr na posypání


Postup přípravy
Jablka, hrušky oloupeme, nakrájíme na kusy asi 1 cm široké, banány na půlky, meruňky a broskve na půl. Obalíme v mouce a potom obalujeme v palačinkovém těstu. Smažíme v rozpáleném oleji. Ještě teplé sypeme vanilkovým cukrem a skořicí.Přejeme Vám dobrou chuť u tohoto skvělého pokrmu, který můžete doplnit sklenkou kvalitního vína z naší nabídky!