O násVážení zákazníci,

Naše společnost již od roku 2013 dodává do České republiky ta nejlepší světová vína. Velmi pečlivě si vybíráme pouze vinařství, která si potrpí stejně jako my na poskytování té nejvyšší kvality svým zákazníkům. Mezi tyto vinařství bezesporu patří novozélandské Saint Clair nebo australské Grant Burge, jejichž vína získala nespočet světových ocenění. Také bychom rádi zmínili francouzskou rodinnou firmu Champagne Météyer, která se může pyšnit svou 150-letou tradicí a možná i proto, že výrobě kvalitního vína rozumí, dodávají ho přímo i do prezidentské lóže Elysejského paláce.


Proto si dovolíme tvrdit, že s námi získáváte ty nejlepší záruky kvality, vysoké profesionality a elegance.


Váš World Wine team.Servis
Při objednávce nad 1 210 Kč (včetně DPH) doprava po Praze zdarma.
Dopravu po ČR nám zajišťuje společnost Messenger za 99 Kč, při objednávce nad 2 420 Kč (včetně DPH) zdarma.

Při objednávce překračující částku 2.420,-Kč (včetně DPH) také získáváte jednorázovou slevu 10% na Váš další nákup


Instagram Lucie Vondráčková
Instagram Lucie Vondráčková offical
Instagram Andrea Pomeje
Instagram Andrea Pomeje officalPODPOŘILI JSME: Triatlonová Havaj 2019

„Svědectví o letošních triatlonových světových šampionátech IRONMAN a XTERRA na Havaji“Sponsor pořadu
Sponsor pořadu
Sponsor pořaduPředstavujeme


Vinařství Champagne Météyer

Dne 20.6.2019 se uskutečnilo setkání v sídle naší společnosti s majitelkou rodinného vinařského domu Météyer viz foto níže. Následně téhož dnes se konala řízená degustace šampaňských vín vinařského domu Météyer v Praze ve Vodičkové ulici pod taktovkou paní Anny Météyer.

zleva Lucie Odehnalová a Anna Météyer
zleva Lucie Odehnalová a Anna Météyer
zleva Lucie Odehnalová a zprava Anna Météyer, Josef Vejmelka
zleva Lucie Odehnalová a zprava Anna Météyer, Josef Vejmelka


Historie rodinného vinařství vinařského domu Champagne Météyer Pere & Fils ve Vallée de la Marne se datuje od roku 1860. Dnes tu pod vedením vinaře Franca Météyera působí již pátá generace vinařů. Hlavními odrůdami tu jsou Meunier, Point Noir a Chardonnay. Vinohrady vinařství se nacházejí v šampaňské oblasti se statutem chráněného místa původu. Jižní svahy v Trélou sur Marne dávají svým mikroklimatem a vápenitojílovou půdou hroznům jedinečné aroma všudypřítomné v šampaňských vínech Franca Météyera. Hrozny jsou sklízeny ručně a tříděny tak, aby vznikla přirozená kupáž. Brut extra brut bez dozáže nebo brut s velmi malým podílem dozáže. Kvašení probíhá ve smaltovaných sudech bez malolaktické fermentace. Deset cuveé tohoto vinařského domu charakterizuje dlouhé stárnutí. Minimálně tři roky pro neročníkové a dvanáct let pro ročníkové šampaňské. Kraj Champagne je od roku 2015 na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví lidstva UNESCO. Samotné vinařství Champagne Météyer je nositelem značky „La Champagne refinined art de vivre“, držitelem ocenění „Pierre Cheval de l'Embellissement“ (UNESCO), „Vignoble et Découverte“ a řady dalších.


Champagne MétéyerAnna MétéyerChampagne Météyer portfolio


Proto věříme, že s vinařstvím Champagne Météyer Père & Fils navážeme v krátké budoucnosti užší spolupráci.
www.champagne-meteyer.com
Naše akce


All Stars Cup 2019 – Mezinárodní juniorský fotbalový turnaj

Ve dnech 14.-16.6.2019 proběhl desátý ročník All Stars Cupu v kategorii U16, kde mají české a slovenské fotbalové týmy každoročně, jedinečnou příležitost zahrát si s vyspělými zahraničními celky s různými fotbalovými školami a přístupy.

Již posedmé nechyběla naše společnost World Wine, která zajišťovala ochutnávku nejlepších vín z Nového Zélandu, Austrálie, Itálie a Chile. Tato vína v sobě odrážejí charakter dané země a jejich klimatu. Vynikající vína potěšila všechny, kteří je měli možnost ochutnat. Naše vína patří mezi vína té nejvyšší kvality.World Wine sponzoruje Allstars Cup 2019ochutnávka vína nejvyšší kvality od World Wine


All Stars Cup 2018 – Mezinárodní juniorský fotbalový turnaj

Ve dnech 15.-17.6.2018 proběhl desátý ročník All Stars Cupu v kategorii U16, kde mají české a slovenské fotbalové týmy každoročně, jedinečnou příležitost zahrát si s vyspělými zahraničními celky s různými fotbalovými školami a přístupy.

Již pošesté nechyběla naše společnost World Wine, která zajišťovala ochutnávku nejlepších vín z Nového Zélandu, Austrálie a Chile. Tato vína v sobě odrážejí charakter dané země a jejich klimatu. Vynikající vína potěšila všechny, kteří je měli možnost ochutnat. Naše vína patří mezi vína té nejvyšší kvality.ochutnávka vína nejvyšší kvality od World WineWorld Wine již po šesté sponzoruje Allstars CupAll Stars Cup 2018 se vydařil a my jsme ho sponzorovaliz All Stars Cupu 2018, kde jsme byli sponzorWorld Wine sponzoruje Allstars cup 2018


All Stars Cup 2017 – Mezinárodní juniorský fotbalový turnaj

Ve dnech 16.6.- 18.6.2017 proběhl devátý ročník All Stars Cupu v kategorii U16, kde mají české a slovenské fotbalové týmy každoročně, jedinečnou příležitost zahrát si s vyspělými zahraničními celky s různými fotbalovými školami a přístupy. Poprvé v devítileté historii turnaje oba závěrečné zápasy o umístění (v neděli 18.6. od 19.00, resp. 20.00 hod.) odvysílala přímým přenosem stanice 02 TV Sport!

Již popáté nechyběla naše společnost World Wine, která zajišťovala ochutnávku nejlepších vín z Nového Zélandu, Austrálie a Chile. Tato vína v sobě odrážejí charakter dané země a jejich jedinečného klimatu. Vynikající stylová vína potěšila všechny, kteří je ochutnali. Naše vína patří mezi vína té nejvyšší kvality.ochutnávka vína od World Wine na All Stars Cup 2017World Wine sponzoruje Allstars Cup 2017z All Stars Cupu 2017, kde jsme byli sponzorAll Stars Cup 2017 se vydařil a my jsme ho sponzorovali


All Stars Cup 2016 – Mezinárodní juniorský fotbalový turnaj

Ve dnech 17.6.- 19.6.2016 ve sportovním centru Slávie v Edenu proběhl již osmý ročník All Stars Cupu v kategorii U16, kde mají české a slovenské fotbalové týmy jedinečnou příležitost si zahrát s vyspělými zahraničními celky s různými fotbalovými školami a přístupy.

Ani na letošním ročníku nechyběla naše společnost World Wine, která zajišťovala ochutnávku nejlepších vín z Nového Zélandu, Austrálie a Chile. Novozélandská vína z vinařství Saint Clair jsou proslulá svojí kvalitou a špičkovou úrovní. Tato vína v sobě odrážejí charakter Nového Zélandu a jejich jedinečného klimatu. Vynikající stylová vína z jižní Austrálie s typickou ovocnou chutí a excelentně vyváženou kyselostí potěšila všechny, kteří je ochutnali. Chilská vína patří mezi vína té nejvyšší kvality, takže nezůstala pozadu a všem moc chutnala.ochutnávka vína od World Wine na All Stars Cup 2016ochutnávka vína od World Wine na All Stars Cup 2016ochutnávka vína od World Wine na All Stars Cup 2016ochutnávka vína od World Wine na All Stars Cup 2016World Wine sponzoruje Allstars cup 2016


S golfovou sezonou jsme se rozloučili v Karlových Varech

Karlovy Vary byly hostitelem závěrečného turnaje této sezony Golf Channel Private Tour 2. Jeho součástí byly mimo jiné ochutnávky vín od společnosti World Wine, nebo italské kávy a sladkostí od Nonsolonero. Vše bylo zakončené skvělým cateringem.

V kategorii A zvítězil Michael Fridrich, který se ziskem 32 stablefordových bodů za sebou o bod nechal Pavla Marka a Tomáše Foldeše. V "béčku" byl nejlepší Theodor Dollanský, který získal moc pěkných 42 stablefordových bodů. Kategorii C ovládl David Gondzsala (41 STB).ochutnávka vína od World Wine na golfu v Karlových Varechochutnávka vína od World Wine na golfu v Karlových Varech


All Stars Cup 2013, 2014 a 2015 - Mezinárodní juniorský fotbalový turnaj

S našimi víny se setkávají návštěvníci mezinárodního fotbalového turnaje All Stars Cup, který probíhá třetí týden v červnu v areálu SK Slavia Praha. V příjemném prostředí VIP stanu hosté ochutnají to nejlepší z produkce vinařů z Nového Zélandu, Austrálie, Chile a Kalifornie včetně těch nejatraktivnějších vín.

Naše společnost se zařadila po bok strategických partnerů a dalších významných společností a známých fotbalových klubů, jakými jsou SK Slavia Praha a Bohemians Praha 1905. Záštitu nad tímto turnajem mají Fotbalová asociace ČR a starosta MČ Praha 10. Patrony jsou bývalí či současní fotbalisté pražské Slavie na čele s legendou Vladimírem Šmicerem.World Wine sponzoruje Allstars cup 2014World Wine sponzoruje Allstars cup 2014World Wine sponzoruje Allstars cup 2014


Golf Park Plzeň

GOLF CHANNEL PARTNERS TOUR 2013

Dne 19.6. proběhl další z řady turnajů pod patronátem Golf Channelu. Turnaj se uskutečnil na malebném hřišti Dýšina, jenž hostilo necelých 30 hráčů tohoto turnaje. K maximálnímu fyzickému i psychickému nasazení donutilo všechny hráče počasí, jenž toto úterý panovalo – vysoké teploty bez větších větrných poryvů znesnadňovaly všem hráčům hru.

Přesto jsme mohli na hřišti zahlédnout několik velmi pěkných výsledků, které potvrzují maximální nasazení všech hráčů. Pro osvěžení si účastníci turnaje nejčastěji volili novozélandské víno od společnosti Saint Claire a to Pioneer Block 10, odrůda Chardonnay. Dalším vyhledávaným osvěžením byl sekt Vicar´s Choice Sauvignon Blanc od stejného vinařství. Všem hráčům gratulujeme k úspěšnému zvládnutí tohoto horkého dne a ke krásným golfovým výsledkům.

Tým World WineGolfový turnaj Kunětická Hora 2013

10. – 12. 5. 2013 Na Kunětické Hoře nedaleko Hradce Králové byl o víkendu zahájen letošní ročník Pilsner Urquell Czech PGA Tour svým prvním turnajem s názvem Euled Golf Classic 2013.

Společnost World Wine jako partner Czech PGA Tour samozřejmě nemohla při úvodním turnaji sezóny chybět a přispěla k příjemné atmosféře provázející celý golfový víkend. Turnaj, pořádaný nedaleko Kunětické Hory, je úvodním turnajem letošní sezóny. Sešla se zde pestrá paleta hráčů z několika zemí, včetně hráčů z Nizozemska, Slovenka či USA.

Již od úvodního dne turnaje bylo patrné, že se na počátek sezóny nejlépe připravil český profesionál Marek Nový, který v prvním kole zahrál výborných 66 ran. Když pak druhý den zahrál za neméně úctyhodných 70 ran, o vítězi Euled Golf Classic 2013 nebylo pochyb. Na děleném druhém místě skončili český profesionál Stanislav Matuš a Holanďan Xavier Fonhof.

Společnost World Wine byla celý golfový víkend přítomna spolu se svými víny. Velký zájem vzbudilo vinařství Saint Claire z Nového Zélendu, které zde bylo reprezentováno například víny z řady Marlborough, jako jsou Sauvignon Blanc či Riesling. Nejvíce si však hráči a fanoušci golfu užívali chuť sektu od téže společnosti – Vicar´s choice Sauvignon Blanc. Kromě skvělých vín z Nového Zélandu jsme také prezentovali Australskou značku Grant Burge, u které zaznamenalo úspěch osvěžující Rosé GB11.

Všem zúčastněným gratulujeme k dosaženým výsledkům a přejeme mnoho štěstí na dalším turnaji série Czech PGA, na kterém se na vás budeme znovu těšit.

Tým World WineCross Country turnaj v Chateau st. Havel

Dne 2.6.2013 proběhl jedinečný golfový turnaj „Cross Country“, který byl zakončen brunchem v Chateau st. Havel. Naše společnost u této příležitosti samozřejmě nechyběla a nejúspěšnější hráči byli odměněni sektem Saint Clair Vicar´s Choice Sauvignon Blanc.

Hrálo se z 9ti odpališť rozmístěných v areálu klubu a také zámeckého parku. K tomuto turnaji neodmyslitelně patří záludnosti odpališť. Za zmínku určitě stojí odpaliště umístěné na střeše klubovny, kam se museli hráči dostat po žebříku. Dalším odpaliště bylo umístěno přímo na místním zámeckém rybníku a k odpališti se bylo nutné dostat přes vratkou loďku. Hráči si s těmito nástrahami hladce poradili a nebylo nutné někoho z rybníku zachraňovat.

Děkujeme všem zúčastněným za příjemně strávenou neděli a obdivujeme sportovního ducha hráčů, kteří se nenechali odradit deštivým počasím.

Tým World WineGolf channel partners tour 2013

Terasy Ústí nad Labem 29.5.2013

Dne 29.5. 2013 se uskutečnil golfový turnaj pod patronátem sportovního kanálu Golf Channel. Již od prvních jamek bylo všem jasné, že se turnaj uskuteční v příjemné a pohodové atmosféře, ke které přispěla jak dobrá nálada účastníků, tak i příjemné prostředí golfového areálu v Ústí nad Labem.

K dobré atmosféře patří sklenka vynikajícího vína, které i v tomto případě zajišťovala společnost World Wine. A i díky našim vínům z různých koutů světa se odpolední průtrž mračen stala snesitelnější.

Turnaje se zúčastnilo více jak 30 hráčů, kteří mezi sebou bojovali o první místa ve dvou kategoriích. První kategorie byla určena pro hráče s handicapem 0-24, druhá kategorie patřila hráčům s handicapem 24,1 – 54.

Vítězem celého turnaje a tedy i první kategorie pro hráče s handicapem 0-24 se stal hráč Jakubowicz Dariusz. Druhou kategorii ovládl jindřich Klásek. Gratulejeme!

Děkujeme všem hráčům za účast a těšíme se na setkání na některém z dalších turnajů Golf Channel Partners Tour.

Tým World WineGolfový turnaj Beroun Media Pro-AM

Ve dnech 26.5. – 28.5. 2013 se uskutečnilo další, v pořadí již druhé kolo Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2013. Stejně jako při minulém turnaji na Kunětické hoře, tak i v Berouně se sešla pestrá paleta jak domácích, tak zahraničních hráčů. A stejně jako minule, my jsme u toho nemohli chybět.

Druhý turnaj sezóny se nesl ve zcela odlišném duchu než první turnaj pořádaný na Kunětické Hoře. Tím hlavním rozdílem bylo nepříznivé počasí, jenž provázelo celý turnaj. Místo slunce a vysokých teplot všechny nemile překvapilo deštivé a poměrně chladné počasí.

Nejlépe se s těmito podmínkami vyrovnal slovenský profesionál Peter Švajlen, který skončil na prvním místě s celkovým skóre 140 ( -4). Jako druhý skončil Český hráč Lukáš Tintěra a na třetím děleném místě skončili Rudolf Nechanický a Petr Nič.

Společnost World Wine nechyběla se svým portfoliem vín a nabízela k degustaci chutná vína z Nového Zélandu a Austrálie. Nejvíce lidem chutnala červená vína od společnosti Saint Claire a to Merlot z řady Vicar´s Choice a Pinot Noir z řady Bishop´s Leap. Stejně jako na minulém turnaji, i v Berouně si velkou přízeň vysloužil sekt od téže společnosti.

Gratulujeme všem hráčům k dosaženým výsledkům a přejeme mnoho štěstí na dalších turnajích.

Tým World WineGolf Digest Partners Tour 2013 Kunětická Hora

Dne 11.6.2013 se uskutečnilo druhé kolo golfového turnaje pořádaného pod hlavičkou časopisu Golf Channel. Po Berouně, jenž hostil první kolo této golfové tour, přišel na řadu turnaj pořádaný na Kunětické Hoře.

Společnost World Wine byla u toho a jako vždy se starala o příjemnou atmosféru a osvěžení v průběhu celého dne.

Turnaj, jenž se hrál v příjemné a přátelské atmosféře vyvrcholil odpoledním vyhlášením vítězů a předáním hodnotných cen pro vítěze. V hlavní kategorii s handicapem 0 – 24 se vítězem stal hráč Martin Lamač a v kategorii 24,1 – 54 Adam Bechara. Všem hráčům gratulujeme k dosaženým výsledkům.

Tým World Wine

Tento web používá tracking cookies - více informací.