Beaumet Rose Brut Champagne

---
x
Kvalitní růžové šampaňské z Francie značky Beaumet s chutí červeného a žlutého ovoce a květin
Chuť vína:Lehké
Plné

Sladké
Suché

Svěží
Kořeněné


Typ vína - Sekty
Odrůda - Cuvée (Pinot Meunier, Pinot Noir)
Druh vína - Suché
Archivace - Ne
Objem - 0,75l
Analýza - Alkohol 11,5%


Zvolte ročník:
- 2020 -
999
Více informací
Země původu
Francie

Vinařská oblast
Champagne

Vinařství
Beaumet family
Množství
<
1
>
KoupitKoupit


Tento skvělý druh růžové verze šampaňského je ideální podávat jako aperitiv při luxusních oslavách. Odborníky z Laurent-Perrier je hodnocen velmi vysoko v poměru cena-kvalita a porazil i tak velká jména jako jsou Veuve, Perrier-Jouet, Moet Vintage, Pol Roger, Charles Heidsieck a nebo Taittinger.

Chuť a vůně vína
Růžová verze s měděnou barvou je směsice hroznů Pinot noir a pinot meunier. Nabízí svěží, čisté vůně, které připomínají chuť jahody a cítíme nádech květin. Šampaňské je jemné s krémovou a hloubokou chuti a dlouhým, příjemnějším závěrem v ústech.
Barva je jasně oranžovo-červená s broskvovými odstíny, jemnými a mírně perzistentními bublinami. Chuťově pocítime žluté ovoce, citrus s jemným aroma červeného ovoce.Dále pocítíme v ústech nádech červených květinek, plodů červených bobulí rodících se švestek.

Sklizeň a zrání vína
Společnost Beaumet vyrábí pouze víno z vlastní vinice. V roce 1977, Champagne Beaumet byl převzat Jacquesem Trouillardem, který je členem známé rodiny ze šampaňských vinic. Výroba a vývoj byl založen na stabilní dodávce kvalitních hroznů i díky přispění rodinné vinice Trouillard. V roce 2004 se Beaumet stal částí Groupe Laurent-Perrier. Beaumet Champagne má vynikající pověst. 140 let staré sklepy Beaumet jsou v Épernay a dnes mají stejný věhlas jako slavný dům Laurent-Perrier Champagne.

K jakému jídlu se víno hodí:
  • Jednohubky
  • Škeble
  • Ústřice
  • Ryby
Tento web používá tracking cookies - více informací.